PAMT Hospitals Group

CAROLINA MEDICAL CENTER


NZOZ Carolina Medical Center to jeden z najnowocześniejszych prywatnych ośrodków leczenia ortopedycznego w Europie. Zapewniamy najwyższy standard opieki medycznej dzięki dostępowi do najnowszych technologii, komfortowym warunkom leczenia i przede wszystkim pełnemu zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów.

 

MEDICOVER HOSPITAL


Decydując się na nasz Szpital, oddajesz się w ręce wybitnych, najwyższej klasy specjalistów, których sam wybierasz przed badaniem, zabiegiem czy operacją. Dysponujemy kadrą 170 lekarzy, 80 pielęgniarek, 20 techników (radiologów i ultrasonografistów), którzy codziennie leczą i ratują życie Pacjentów. Posiadamy nowoczesny sprzęt medyczny, który umożliwia szybką i niezwykle precyzyjną diagnostykę.

AMERICAN HEART OF POLAND


Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca, American Heart of Poland S.A. to sieć oddziałów kardiologii interwencyjnej, angiologii i kardiochirurgii na terenie Polski. W 2000 roku Kliniki zostały utworzone z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. Ideą ich powołania było wprowadzenie najnowszych metod leczenia schorzeń sercowo-naczyniowych. W ciągu już ponad 12 lat działalności, dzięki między innymi: ogromnemu potencjałowi, renomie znakomitej kadry lekarskiej i gwarancji przyjęcia pacjentów, Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca stały się cenionymi i znanymi oddziałami - nie tylko w Polsce.

UNIVERSITY CLINICAL CENTER


Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Centrum Medycyny Inwazyjnej jest jednym z największych i najnowocześniejszych szpitali Europy. Oferuje najwyższy standard usług medycznych, nie tylko przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i technologii, ale także dając pacjentom najwyższy komfort i bezpieczeństwo podczas powrotu do zdrowia. 311 łóżek na 12 oddziałach zabiegowych. Jedno- lub dwuosobowe przestronne sale chorych, wyposażone w nowoczesne, wygodne łóżka, każda wyposażona w łazienkę z WC, umywalką i prysznicem. Sercem nowego szpitala jest blok operacyjny z 15 salami. Nad zdrowiem i życiem pacjentów czuwa doświadczony personel i najnowocześniejsza aparatura medyczna.

Medical Tourism Facilitator

MEDTOUR


MedTour.pl/MedTourismus.de jest operatorem turystyki medycznej wyspecjalizowanym wobsłudze pcjentów z rynków niemieckojęzycznych DACHL. Współpracujemy wyłącznie z klinikami medycznymi, które wdrożyły system zarządzania jakością oraz regularnie poddawane są audytom, które mają na celu bieżącą weyfikację jakości świadczonych usług. MedTour.pl/MedTourismus.de obsługuje również kientów instytucjonalnych (domy opieki oraz niemieckich organizatorów "wyjazdów po zdrowie"). Nasz zespół składa się z wysoce wykwalifikowanych pracowników, którzy profesjonalnie i kompleksowo organizują leczenie swoim pacjentom. Każdy z pacjentów otrzymuje od swojego opiekuna "niezbędnik pacjenta", składający się z harmonogramu pobytu, telefonu i przewodnika po mieście.